• LOXONE - Jednoduchá levná domací automatizace
  Ovládání: osvětlení, sťínění, topení, ..
  Jsme SILVER PARTNER
  firmy LOXONE
 • Loxone aplikace - nyní tabletový režim na zeď
  Loxone - AppStore iOS Aplikace
  Loxone - AppStore iOS Aplikace
  Ke stažení na:
  Loxone - Google Play - Android Aplikace
  Loxone - AppStore - iOS Aplikace

Provádíme nové instalace i rekonstrukce elektroinstalací po celém Brně a okolí! Námi nabízené inteligentní automatizace: LOXONE, KNX

Nebojte se inteligentní elektroinstalace


Námi nabízené inteligentní automatizace


LOXONE - Jednoduchá domací automatizace

Zapomeňte na zastaralý systém a využijte výhod inteligentní elektroinstalace. V chytrém domě od Loxone je vše řízeno centrálně a bydlení dostává zcela nový rozměr. Neuděláte už ani krok navíc. Nebude Vás zdržovat nadbytečná tlačítka pro ovládání stínící techniky, osvětlení nebo topení! Chytrý dům se ovládá sám, s pomocí malé zelené krabičky - Loxone Miniserveru.


Loxone aplikace pro chytré telefony

OVLÁDEJTE VÁŠ CHYTRÝ DŮM PŘES CHYTRÝ TELEFON

Ať už jste doma na gauči nebo v kanceláři. Můžete ovládat Vaší domácnost, přes chytrý telefon nebo na svém počítači ve webovém prohlížeči.

Vyzkoušejte Loxone vizualizaci na svém prohlížeči.
URL: http://testminiserver.loxone.com:7779/
Přihlašovací jméno a heslo je: web


SRDCE LOXONE CHYTRÉHO DUMU JE MINISERVER

Domácí automatizace je díky Loxone Miniserveru konečně jednoduchá. Chytré bydlení dostává prostřednictvím této "centrály" úplně nový rozměr. Od používání běžných tlačítek k ovládání osvětlení, žaluzií až po inteligentní regulaci vytápění domácnosti. Už žádný uzavřený systém. V digitální domácnosti lze vše snadno kombinovat do chytrého systému a především za rozumnou cenu.

Loxone Miniserver, srdce loxone domu

Loxone chytrý rozvaděc

Slouží k měření teploty, pro ovládání termohlavic radiátorů a světelných okruhů v jednotlivých místnostech.

KNX/EIB - Inteligetní řízení pro luxusní instalace

Je vyšším systémem řízení chytré elektroinstalace, který promění jakýkoliv objekt ve vysoce inteligentní, komfortní a úsporný. Je určen pro všechny, kdo mají rádi vysokou spolehlivost, obrovské technické možnosti a luxusní provedení. Díky tomuto systému má zákazník možnost výběru jakéhokoliv ovládacího prvku od jakéhokoliv výrobce v provedení KNX. Všechny ovládací prvky jsou k dispozici v mnoha designech a velké škále barev. Celý systém KNX je založen na vzájemné komunikaci jednotlivých přístrojů – na straně jedné ovládání snímačů (ovládací prvky – tlačítka, displeje a pod) a na straně druhé - akčních členů (spínání, stmívání,řízení topení atd). Celý systém funguje na dvoužilové sběrnici a veškerá inteligence je daná jednotlivými prvky. Není zde žádné řídící CPU. KNX je mezinárodní standardizovaný systém, který umožňuje spolupracovat s komponenty různých výrobců.


KNX diagram funkcí

KNX/EIB

KNX je jediným celosvětovým standardizovaným systémem pro automatizaci budov. Pomocí sběrnicové technologie propojuje všechny prvky elektrické instalace, díky čemuž jsou schopny spolu přímo komunikovat a ve vzájemných vazbách kontrolovat chod všech technologií v budově (např. osvětlení, stínění, vytápění, ventilaci, klimatizaci, zabezpečovací nebo protipožární systém).Kontaktujte nás

Karel HorákZáruka kvality nabízených služeb

Jsme tu už přes 20 let

Máme velké zkušenosti v oboru elektroinstalaci.

Nabízené produkty

Používáme pouze kvalitní značkové komponenty.

Máme vlastní objekt

Objekt je plně přizpůsoben potřebám firmy.

Výroba rozvaděčů

Rozvaděče si vyrábíme sami přímo na míru.

Rozvoj firmy

Snaha používat nejnovější trendy a techniku.

Komplexní dodávku

Nabízíme od návrhu až po realizaci.